Kategorie sortimentu

Ukončení výrobního programu WPC

Vážení obchodní přátelé,

dovolte, abychom Vám oznámili, že po sedmi letech se společnost GRENA, a.s. rozhodla ukončit výrobní program WPC (dřevoplastových) terasových profilů Grenadeck a plotovek Grenafence.

Přestože jsme byli v tomto oboru velmi úspěšní, o čemž svědčí Váš trvalý zájem o WPC produkty, uvažovali jsme o takto rozhodném a konečném kroku již delší dobu. Došli jsme k přesvědčení, že musíme své úsilí věnovat pouze jednomu směru, a to interiérovým produktům.

Děkujeme Vám všem za dlouholetou spolupráci a pevně věříme, že oceníte užší specializaci naší společnosti a zvýšení odborných služeb především v oblasti protipožárních materiálů. Reagujeme na neustále rostoucí zájem hlavně ze zahraničí, již nyní exportujeme do více než 30 zemí celého světa, ale ani tuzemský trh rozhodně neopouštíme.

Prodej WPC výrobků bude i nadále probíhat ze skladových zásob, nyní s výrazným cenovým zvýhodněním - se slevou 25% na veškerý sortiment až do jeho vyprodání. Objednávky můžete posílat přes e-shop www.grena.cz/shop/ nebo elektronicky na adresu faflikova @ grena.cz. Na této adrese, případně na telefonním čísle 381 549 124, Vám paní Zuzana Faflíková zodpoví jakékoli další dotazy, eventuálně Vám doporučí alternativního prodejce těchto materiálů.


S přátelským pozdravem
vedení společnosti GRENA, a.s.

 

  

Publikováno dne: 05. 11. 2014
tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop