Kategorie sortimentu

Snížení ceny dopravného

Vážení zákazníci,

pro větší radost z nakupování na našem e-shopu jsme se rozhodli
snížit náklady na doručení objednaného zboží!

Cena dopravy závisí na oblastí pro doručení Vaší objednávky.

Pro oblast doručení Čechy (PSČ začínající číslem 1,2,3,4 nebo 5) účtujeme dopravné jako 7 % z hodnoty objednaného zboží. Pro oblast Morava (PSČ začínající číslem 6 nebo 7) to bude o 2 % více. Minimální částka dopravného je pro Čechy a Moravu 75 kč (resp. 62,- bez DPH).

Dopravné na Slovensko Vám bude účtováno hodnotou 12 % z hodnoty košíku. Nejméně však za transport zaplatíte 145 kč (resp. 120,- bez DPH).

Zboží si taktéž můžete vyzvednout osobně a to přímo v sídle společnosti GRENA, a.s. V tomto případě máte dopravu zcela zdarma.

Nákup lze pohodlně zaplatit platební kartou ihned po objednání. Pokud budete chtít platit dobírkou, bude Vám k hodnotě dopravného účtován fixní příplatek 25 kč.
Pro úplnost uvádíme, že za objednávku lze zaplatit také předem - bankovním převodem. Při osobním odběru můžete platit v hotovosti.

 

Přistoupili jsme také ke zjednodušení výpočtu dopravného. Stejným způsobem si tedy nyní spočítáte výši dopravného pro zboží z shop.grena.cz i pro dvířka na Vaši novou kuchyň, která si snadno "naklikáte" v našem konfigurátoru www.nova-dvirka.cz.

 

Modelová situace:
Slečna Eva z České Lípy se chystá zkrášlit svůj balkón. Koupila si muškáty, substrát i truhlíky. Aby květinám zajistila optimální dávkování vláhy po celou sezónu, objednala si na našem e-shopu 4 kyblíky
Vermikulitu ZAHRADA, který na doporučení známých do substrátu přidá.
Celková hodnota za zboží je 720,- kč bez DPH (7 % z této hodnoty činní 50,4). 
Eva za objednávku zaplatí platební kartou a doprava jí bude stát 75 kč.


Pro úplnost doplňujeme, že k zakázkové výrobě kuchyňských a nábytkových dvířek je automaticky připočteno balné, které činí 90,- bez DPH za celou zakázku.


 

Publikováno dne: 27. 04. 2016
tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop