Kategorie sortimentu

Sleva 45% na obkladové koupelnové panely Lustrolite

 

Vážení zákazníci, výrazně jsme pro Vás zlevnili luxusní obkladové panely Lustrolite, které dodají každé koupelně dokonalý vzhled. Tyto obklady můžete nyní objednávat na našem e-shopu se slevou 45%.

Lustrolite je moderní vícevrstvý akrylový polymer, který vypadá jako sklo. Využívá se především pro sprchové stěny, umývárny, ale i kuchyně a ložnice. Vhodný je v podstatě pro jakékoli vertikální povrchy v interiérech.

Jeho hmotnost je 4x menší než hmotnost klasického skla, oproti kterému má 25x vyšší nárazovou pevnost. Díky své jedinečné tvrdé povrchové úpravě jsou obklady vysoce odolné vůči působení agresivních chemických látek, jako jsou bělidla a rozpouštědla. Barva obkladů, která je zapuštěna do čiré vrstvy, je tedy velmi stálá.

Údržba Lustrolite je velmi jednoduchá. Obklad stačí jen jednoduše očistit teplou vodou a měkkou utěrkou z mikrovlákna nebo jelenicí.  Povrch je speciálně ošetřen tak, aby na něm neulpívaly nečistoty, nedocházelo k množení plísní, bakterií a tvorbě vodního kamene.

V našem e-shopu naleznete panely o tloušťce 4 mm a rozměrech 1 000 x 2 440 v několika barevných provedeních.


 

 

Publikováno dne: 02. 10. 2018
tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop