Kategorie sortimentu

Prezentace na výstavách

V září 2016 se GRENA, a.s. zúčastnila hned dvou domácích výstav svých významných obchodních partnerů.

Prezentace GRENA, a.s.První z nich se konala v pátek 9. září ve Vyškově. Pořadatelem akce byla společnost JAF HOLZ spol. s r.o. při příležitosti 20. výročí od jejího založení. Během nabitého odpoledne mělo asi 600 návštěvníků možnost navštívit také náš stánek a získat informace o posledních novinkách z nabídky kuchyňských dvířek a obkladových panelů Splashback. Z nového katalogu nábytkových dvířek návštěvníky nejvíce zaujal úchytový tvar G22. Celý den byl doprovázen bohatým programem a výborným občerstvením.
K významnému jubileu gratulujeme!

Prezentace GRENA, a.s.O týden později – tentokrát v Ostravě – u společnosti Démos trade, a.s., která ve své centrále pořádala Den otevřených dveří pod otevřeným nebem. Přišlo se podívat přibližně stejné množství návštěvníků, převážně truhlářů, výrobců nábytku a interiérů a architektů. Celý den se nesl v hokejovém duchu, proto na akci nesměl chybět dvojník Jaromíra Jágra a opradvdový David Moravec :-). V naší prezentaci nových dekorů si návštěvníci pochvalovali zejména Satin bílý, a stejně jako na výstavě ve Vyškově, zaujal zejména úchytkový tvar G22.

 

Chcete vidět všechny naše letošní novinky pěkně pohromadě, nebo se raději prolistujete celým katalogem nábytkových dvířek 2016?

Publikováno dne: 03. 10. 2016
tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop