Kategorie sortimentu

Od 1.7. další změna v nabídce sortimentu Grenagloss

Vážení obchodní přátelé,
dovolte, abychom vás informovali o změnách v nabídce sortimentu Grenagloss. Nově dodáváme bílou a černou hranu 2v1 a stříbrnou hranu v jiné tloušťce – dosud používaná hrana o tloušťce 2 mm byla nahrazena hranou o tloušťce 1 mm. Uvedené změny se týkají i hran, používaných při výrobě kuchyňských dvířek ve vysokém lesku L1. K těmto úpravám jsme přistoupili na základě mnohých proseb a žádostí vás, zákazníků – nová hrana je totiž elegantnější a na desce i kuchyňských dvířkách působí daleko vkusněji a přirozeněji.

Takto postupně nahradíme i další hrany - od 1. 11. 2012 budou všechny hrany 2v1 a stříbrná hrana k dispozici pouze v 1 mm variantě. Tento krok s sebou pochopitelně přináší odpovídající snížení ceny hrany samotné - v případě jejího množství do 150 bm se cena snížila z původních 63,- Kč/bm na nových 53,- Kč/bm, v případě množství nad 150 bm to je místo původních 59,- Kč/bm nově 49,- Kč/bm. O každé další změně vás samozřejmě budeme včas informovat. Věříme, že naši novinku uvítáte, a doufáme, že naše spolupráce bude dál úspěšně pokračovat.

S přáním nejen obchodních úspěchů.
Obchodní oddělení.

GRENA, a. s.

Publikováno dne: 09. 07. 2012
tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop