Kategorie sortimentu

Nový výkonný ředitel Grena, a.s.

S novým rokem čeká společnost Grenu, a.s. personální změna týkající se vedoucího managementu.

Od 1. ledna 2020 bude mít firma výkonného ředitele, kterým byl jmenován současný obchodní ředitel, pan Jan Kloubec.

V roli výkonného ředitele bude zodpovědný především za řízení výrobního závodu a dosažení dlouhodobých strategických cílů společnosti. Přejde na něj část kompetencí z agendy generálního ředitele, Ing. Jana Ficka, který ve své funkci zůstává jako vrcholný článek managementu firmy.

Pan Kloubec, který v Greně působí už šest let, bude pokračovat i ve výkonu své dosavadní pozice obchodního ředitele.

Pevně věříme, že tato organizační změna bude přínosem jak pro společnost a její zaměstnance, tak i obchodní partnery a zákazníky.

Grena, a.s. se sídlem ve Veselí nad Lužnicí je ryze českou společností, jejíž historie sahá až do roku 1941. Hlavní oblastí výroby jsou protipožární, nehořlavé, izolační a akustické vermikulitové desky a tvarové dílce. Tyto produkty mají široké využití ve stavitelství, lodním průmyslu, při stavbě krbů a kamen, výrobě dveří a v řadě dalších oborů a odvětví. Tento sortiment společnost Grena vyváží do více než 30 zemí světa. Druhá divize společnosti se orientuje na povrchové úpravy materiálů (CPL, HPL, dýhy, moderní akryláty s vysokým leskem, barvy…). Do této divize patří také již přes 20 let výroba kuchyňských dvířek a nábytkových dílců, které jsou oblíbené především mezi tuzemskými truhláři a výrobci nábytku.

 

Ing. Jan Ficek
Předseda představenstva a jediný akcionář

Publikováno dne: 13. 12. 2019
tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop