Kategorie sortimentu

Nový ceník fóliovaných dvířek

 

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás informovat o vydání nového ceníku našich fóliovaných nábytkových dvířek, který bude platný od 1. 4. 2019.


JAKÉ NOVINKY CENÍK PŘINÁŠÍ?
 
Nové dekory a dekorativní prvky
V novém ceníku pod kategorií F2 naleznete naše 4 nové dekory. Na své si určitě přijdou jak příznivci industriálního stylu, kteří ocení dekory Beton hrubý, Beton jemný a Rez tmavá, tak milovníci exotických dřevin, které potěší dekor Třešeň GOBI.
 
Na přání Vás, zákazníků, jsme do nabídky fóliovaných dvířek nově zařadili také dekorativní listely, po kterých řada z Vás dlouho toužila.
 
Nové ceny dvířek a dopravy
S novým ceníkem dochází ke změně ceny dvířek s fóliemi kategorie F1 a F2.
Ceny dvířek ve vysokém lesku nebo patinované z kategorie F3 se nemění.

 
Další změna se týká dopravného. Nově byly stanoveny minimální a maximální ceny dopravy, což ocení především velkoodběratelé, kterým nyní můžeme zaručit, že doprava vyššího počtu kusů nepřesáhne maximální cenu uvedenou v ceníku. Naopak objednávka většího počtu kusů se tak pro ně stává mnohem výhodnější.
 
Sledujte novinky na našem Facebooku
A to není vše!
O nových dekorech, dekorativních listelách a dalších novinkách, Vás budeme blíže informovat v našem příštím newsletteru a také na našem Facebooku. Již brzy Vám také představíme zcela nové řady lakovaných a dýhovaných dvířek.
 
Přes zimu jsme prostě nelenili a neúnavně připravovali novinky, které bychom nabídli našim zákazníkům tak, aby dvířka Grena DD byla nadále dostupná pro každého.

 

Chcete dostávat novinky přímo do Vašeho mailu? 
Přihlaste se k jejich odběru ZDE.

 

 

Publikováno dne: 19. 03. 2019
tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop