Kategorie sortimentu

NOVÝ aktualizovaný katalog kuchyňských a nábytkových dvířek

Vážení zákazníci, přes léto jsme nelenili a pilně pracovali na aktualizaci katalogu Kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD.

A tady ho máme – rozšířené aktualizované vydání s více stranami, novými inspiracemi, novými tvary a dekory.

Moderní a vzdušný koncept katalogu byl zachován, a tak se v něm určitě rychle zorientujete. Kromě nezbytných technických informací, přehledu tvarů a nabídky dekorů zde naleznete také zcela nové inspirativní vizualizace nejenom kuchyní, ale i jiných místností jako jsou ložnice, dětské pokoje či koupelny.

Jelikož za poslední 2 roky přibylo do našeho sortimentu kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD spousta novinek, nabyl i katalog na objemu a rozrostl se o nové kapitoly o lakovaných a dýhovaných dvířkách či digitálním potisku nábytkových dílců GrenaART.

Věříme, že se vám katalog bude líbit a bude pro vás dobrým pomocníkem při rozhodování o výběru nových dvířek do vašeho bytu či domu.

Elektronickou verzi katalogu si můžete prolistovat zde.

Tištěné katalogy budeme od této chvíle až do konce roku přikládat ke každé zakázce.

Pokud u nás nemáte zrovna objednáno, můžete si o tištěný katalog napsat na dvirka @ grena.cz a my vám jej rádi zašleme poštou nebo doručíme prostřednictvím našich obchodních zástupců.

 

Publikováno dne: 20. 10. 2020
tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop