Kategorie sortimentu

Novinky kuchyňských dvířek 2016

.... rovnou za BUKEM!

Letos na podzim novinkami nešetříme!

Nabídku kuchyňských dvířek Grena rozšiřujeme o atraktivní buky, nápadité svou neobvyklou kresbou dřeva a lákavým zabarvením - buk Aragon, buk bahenní a buk bělený. Škálu folií doplňuje oblíbený a vámi žádaný dub horský a nadčasově klasické bílé dezény - Satin bílý a Linea bílá. Jak se vám líbí?

Další novinkou Grena je bílá patina s populárními kombinacemi béžová, lososová, modrá a olivová. Módní bílá tak střídá poněkud zastaralou patinu vanilku (tento dezén vyřazujeme s okamžitou platností). Pozor! Bílou patinu představujeme zároveň v rozšířené variantě patiny – hnědá.

Kromě nových dezénů jsme pro vás připravili i nové tvary frézování – dotekově zajímavý úchytkový tvar G 22 a futuristicky hranatý tvar se zkosením G 45. Podívejte se sami!
Vyřadili jsme staromódní tvar G 17 – místo něj je tu pro vás daleko zajímavější a modernější tvar G 19.
Podívejte se na kompletní nabídku našich tvarů.

Zaujaly vás naše letošní novinky? Líbí se vám? To jsme rádi! Zašlete nám foto vaší kuchyně z našich nových folií nebo nových tvarů a my vám pošleme dárek! Nabídka platí do konce roku 2015!

Kompletní nabídka kuchyňských dvířek Grena 2016 na www.nova-dvirka.cz!

Novinky lze objednat prostřednictvím webového konfigurátoru.

Publikováno dne: 22. 10. 2015
tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop