Kategorie sortimentu

Novinka ve výrobě kuchyňských dvířek 2010!

Vážení obchodní přátelé,
dovolte, abychom Vám představili podzimní novinku ve výrobě kuchyňských dvířek. Zkracujeme dodací termíny expresních dvířek na 3 DNY!!!

Vyhověli jsme Vašim častým prosbám o zrychlení výroby a Vy můžete tuto SUPER EXPRES dodávku využít už od 11. října 2010! Abyste dostali svá dvířka do 3 dnů, je třeba poslat objednávku do 12. hodiny! My ji pak přijmeme do výroby ihned po jejím potvrzení.

Toto platí pro zakázky s výjimkou dvířek v dezénech patina (vanilka, bříza, calvados, dub), dvířek s výplní (sklo, vitráž, mřížka, ratan) a dvířek řady L1 ve vysokém lesku (arctic, super arctic, carbon, vanilka, čokoláda). Nedosáhne-li objednávka minimální hodnoty 1.000,- Kč (bez DPH), bude cena na tuto hodnotu navýšena. V případě překročení minimální hodnoty (1.000,- Kč bez DPH) činí příplatek 50%.

Věříme, že Vás naše informace příjemně překvapila! Zároveň Vám nabízíme, jak můžete ještě více ovlivnit výrobu dvířek Grena – v přiloženém dotazníku naleznete varianty možného rozšíření nabídky. Budoucnost dvířek se bude vyvíjet podle Vašich představ, nápadů a přání!

Těšíme se na naši další spolupráci a přejeme Vám úspěchy nejen v podnikání!
obchodní oddělení
GRENA, a.s.
Ve Veselí nad Lužnicí 8.10.2010

Publikováno dne: 01. 12. 2010
tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop