Kategorie sortimentu

NOVINKA – Kuchyňská nerezová zástěna

Hledáte praktické a elegantní řešení, jak ochránit stěnu za vaší varnou deskou?

V našem sortimentu NOVĚ naleznete kuchyňskou nerezovou zástěnu, která je odolná vůči vysokým teplotám, vodě, mastnotě a jiným nečistotám.

Vhodná je za veškeré typy varných desek včetně těch plynových.

Montáž nerezové kuchyňské zástěny je velmi jednoduchá – zástěnu stačí jen přilepit, nejlépe polyuretanovým tmelem „40“ ShA. Pro lepení na stěnu (štuk) nebo nerovné povrchy doporučujeme bodové lepení. Při lepení na hladké povrchy je vhodné lepení plošné.

Snadná je i údržba a čištění. Pro zachování perfektního vzhledu vaší nerezové zástěny doporučujeme používat čistič na nerez ve spreji NSF, který odstraňuje prach, špínu, otisky prstů i mastnotu. Na povrchu navíc vytváří dlouhotrvající ochranný film, který odpuzuje vodu a zabraňuje novému usazování nečistot.

Nerezová zástěna je tenká 0,8 mm a vybírat můžete ze dvou rozměrů: 600 x 750 mm a 900 x 750 mm. Vyrobena je z broušené potravinářské nerezové oceli (brus 320).

Objednávat můžete na našem e-shopu. Pravidelní a registrování zákazníci mohou pro objednání využít náš konfigurátor www.profi-dvirka.cz.

 

Publikováno dne: 20. 03. 2020
tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop