Kategorie sortimentu

Nové dekory v jemných pastelových odstínech

Oživte svůj interiér hravými pastelovými barvami

Nechte se inspitrovat naší paletou jemných odstínů a NOVÝMI DEKORY

Toužíte po harmonicky vyladěném interiéru? Líbí se vám jednoduchost, ale přesto máte pocit, že by vašemu bytu nějaká barva prospěla?

Zkuste zvolit jemné, nevtíravé odstíny – oživte své bydlení pastelovými barvami!

Pastelové barvy jsou trendem již po několik let. Není se čemu divit. Je prokázáno, že pastelové barvy dokáží pozitivně ovlivnit naši psychiku.

Ve spolupráci s naší Art directorkou, architektkou Terezou Šaškovou, jsme pro vás z naší nabídky fóliovaných a lakovaných dvířek pečlivě vybrali paletu pastelových odstínů, kterou jsme obohatili o 2 NOVÉ DEKORY - Mat rosé a Olivová.

Pastelové dekory fólií
Fóliovaná dvířka

S novými dekory jsme pro vás zaktualizovali také ceník našich foliovaných dvířek, který naleznete zde.

Dekor Mat rosé byl zařazen do kategorie F2 a dekor Olivová do kategorie F1.

Pastelové odstíny barev RAL
Lakovaná dvířka

… a mnoho dalších. Lakovaná dvířka můžete vybírat ve více než 190-ti odstínech barev RAL.

RADA ARCHITEKTA
... architekta Tereza Šašková o pastelových barvách

Půvab pastelových barev tkví v tom, že do interiéru vnáší hravost a zpestření. Jejich jemné odstíny mohou oživit kteroukoliv místnost. Oblíbíte si je pro jejich něžnost a decentnost. Základní kombinaci lze vytvářet s bílou, ale zajímavého efektu dosáhnete i s odstíny šedé či s černou. Kombinace pastelových barev s chladnými odstíny bude působit svěže. Neméně atraktivní je kombinace s dřevodekory. Navíc je lze perfektně kombinovat i s výraznějšími prvky. Architekti a designéři pastelové barvy rádi spojují s mědí či mosazí.

Ale nic se nesmí přehánět. Vyberte si nanejvýš dvě barvy, které budete ladit mezi sebou. Pohrát si můžete i s tmavším a světlejším odstínem dané barvy. Také si předem definujte maximální plochu, na kterou barvu použijete. Může se jednat o stěny, textilní doplňky, ale i nábytek. Právě nábytková dvířka mohou být v interiéru tím výrazným prvkem v pastelových tónech. Skvěle budou vypadat barevná dvířka a k tomu korpus v dekoru dřeva. Případně se nabízí kombinace s neutrálními barvami.

 

 

Publikováno dne: 04. 05. 2020
tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop