Kategorie sortimentu

Nové ceníky fóliovaných a lakovaných dvířek

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás informovat o vydání nových ceníků našich fóliovaných a lakovaných nábytkových dvířek, které budou platné od 1. 9. 2020.

CO VÁS ČEKÁ NOVÉHO?

Nové ceníky, které jsou již nyní dostupné na našem webu zde, jsou předzvěstí našich podzimních novinek, na kterých jsme pracovali celé léto.

Tvary nás baví – 14 nových tvarů s úchytkami

Těšit se můžete především na nové úchytkové tvary řady Handy a Exclusive handy.

Vaše dva oblíbené typy úchytek vám nově nabídneme vedle provedení nerez a hliník také v antracitové, bílé a černé barvě. Tvary s těmito úchytkami naleznete v kategorii Handy pod označením UA1, UA2, UB1, UB2, UC1, UC2 a v kategorii tvarů ve vysokém lesku Exclusive handy pod označením LA2, LB2 a LC2.

Dále vám na podzim představíme zcela nový typ úchytky v provedení nerez, hliník a taktéž v barvách antracit, černá a bílá, která bude dostupná pro tvary řady Handy označené jako U64, U84, UA4, UB4 a UC4.

Barevné úchytky v kombinaci s nepřeberným množstvím dekorů fólií a odstínů barev RAL vám určitě přinesou mnohem více prostoru pro vaši kreativitu při navrhování vaší vysněné kuchyně, ložnice či jiných místností ať už v soukromých či veřejných prostorech.

Nová perla mezi dekory

A když už jsme u těch dekorů fólií, vybrali jsme pro vás zcela nový dekor inspirovaný luxusními perlovými šperky, které měla v oblibě třeba Jacqueline Kennedyová (manželka 35. prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho).

Nový dekor nazvaný Perleťová (PED) zařazený do cenové kategorie F2 vás určitě zaujme nejenom svou neobvyklou stříbřitě bílou barvou, která se stejně jako u perel mění podle světla a úhlu pohledu, ale především svou na dotek hedvábně sametovou strukturou.

Trendy se mění – dekory přichází i odchází

Vzhledem k designovým trendům v nábytku a také dostupnosti ze strany našich dodavatelů musí občas dojít také k vyřazení některých dekorů fólií.

V novém ceníku fóliovaných dvířek tak už od září nenajdete dekory Borovice sukatá (BOD), Zelené dřevo (ZDD), Javor (JVD), Třešeň (TRZ), Beton hrubý (BEH), Dub Alberta (DAD), Mat alabastr (ALA), Patina Calvados (PCD), Déšť černý (5DC), Ledovec (1LE), Lesklá červená (LRD), Dub šedý lesk (1DS), Fialová (1FI), Mat bílý (5MB) a Moka (1MO).

Vyřazen byl také dekor Calvados (CAD), který ale, vzhledem k jeho oblibě, nahradil dekor Calvados světlý (CVD).

Konec mřížkám

Další změna nabídky kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD je spojená s výplněmi, kdy od září vyřazujeme z nabídky výplní veškeré mřížky.

A TO NENÍ VŠE!

Připadne vám, že už je těch změn v naší nabídce nějak moc a ztrácíte trochu přehled? Nebojte se, právě pro vás připravujeme rozsáhlou aktualizaci našeho katalogu Kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD, kde budete mít naši nabídku pěkně přehledně zpracovanou na jednom místě.

V průběhu září se vám tak do rukou dostane nový katalog rozšířený nejenom o aktuální přehled dekorů a tvarů, ale také o kapitoly o lakovaných a dýhovaných dvířkách. Těšit se můžete i na nové inspirativní vizualizace a rady architekta.

A i když nás to přes léto táhne k vodě, neleníme a neúnavně pracujeme na naší nabídce, aby dvířka Grena DD byla stále dostupná pro každého.
 

 

Publikováno dne: 14. 08. 2020
tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop