Kategorie sortimentu

Grena podporuje …

Díky rozšíření nabídky o dýhované dílce se naše společnost Grena, a.s. stala novým partnerem celorepublikového projekt FÍHA - DÝHA, jehož cílem je podpora povědomí o kvalitě přírodních materiálů u dětí a studentů nejen v rámci vyučování a zájmových kroužků, ale i v praktickém životě.

Projekt cílí na věkovou kategorii dětí a mládeže v rozmezí od 3 do 18 let. Zapojit se mohou školská zařízení na úrovni mateřských škol, základních i středních škol, včetně škol s odborným zaměřením truhlářským, stavebním i umělecko – průmyslovým. Vyloučena nejsou ani zájmová a volnočasová uskupení či neziskové organizace.

Do projektu se lze zapojit vyplněním jednoduchého formuláře na stránkách www.fihadyha.cz. Na adresu zadanou ve formuláři pak přijde krabice vzorků nejrůznějších druhů dýh, ze kterých lze vyrábět celou řadu originálních výrobků a dárečků.

Hlavní náplní projektu je ukázat na vzorcích dýh rozmanitost dřeva, jeho vlastnosti a využití napříč všemi obory. Děti / studenti pracující s dýhou získají nejen znalosti o dané dřevině, ale vyzkouší si i manuální práci s dýhou. Zdokonalí si přitom svou zručnost a podpoří rozvoj fantazie.

Vedle Greny jsou dalšími partnery projektu Fíha Dýha zpracovatelé a výrobci dýhovaných prvků jako je společnost Jan Ficek dřevovýroba s.r.o., Danzer Bohemia Dýhárna s.r.o. a SAPELI, a.s.

 


 

 

Publikováno dne: 27. 02. 2020
tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop