Kategorie sortimentu

Grena, a.s. – to jsou čistě české výrobky

Naše společnost je hrdá na svůj český původ a poctivé české výrobky, se kterými má úspěch nejenom na českém, ale i zahraničním trhu. A proto jsme se rozhodli zařadit mezi dalších 300 českých firem a podniků, které označují své produkty ochrannou známkou Český výrobek.

Díky spolupráci s Nadačním fondem Český výrobek jsme získali unikátní ochrannou známku a veškeré naše produkty tak nyní můžeme označovat logem se lvem v českých národních barvách, což ocení především domácí zákazníci, kterým při nakupování záleží právě na tom, zda výrobek pochází z České republiky. Logo spojené s našimi produkty budeme prezentovat ale i v zahraničí, kde jsou české výrobky taktéž pozitivně oceňovány a považovány za velmi kvalitní. Vždyť svět už dobyla celá řada českých vynálezů a výrobků, ať už více či méně nápadných, na které se nezapomíná – např. Divišův bleskosvod, Resslův lodní šroub, Křižíkova oblouková lampa, Wichterleho kontaktní čočky, ale třeba i verzatilka či remoska.

Publikováno dne: 09. 06. 2020
tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop