Kategorie sortimentu

Gratulujeme výhercům

Moc děkujeme všem, kteří se s námi zapojili do soutěže o Grena termo-hrnek, ponožky, multifunkční šátek a otvírák na naší facebookové stránce kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD.

Ptali jsme se vás, kolik tvarů dvířek (bez listel, ramp a lišt) je v naší nabídce kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD.

Přesná odpověď je celkem 50 tvarů dvířek.

A kdo tipoval nejpřesněji a stal se jedním z výherců?

Nejpřesněji tipoval Jaroslav Zahumensky, který se tak umístil na 1. místě a získává od nás Grena termo-hrnek, multifunkční šátek a otvírák. Na 2. místě se umístila Katerina Tomanova, které posíláme Grena multifunkční šátek, ponožky a otvírák. 3. výhercem je Lucie Šomanová, jejíž tip se sice více blížil správné odpovědi, ale do soutěže se zapojila těsně po jejím ukončení. My jsme se ale rozhodli odměnit i ji, a tak zasíláme Grena multifunkční šátek a otvírák.

Výherci a výherkyním moc gratulujeme a prosíme o zaslání soukromé zprávy přes facebookovou stránku kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD se jménem a adresou, na kterou můžeme výhry odeslat.

 

 

Publikováno dne: 03. 03. 2021
tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop