Kategorie sortimentu

Kdo jsme

Výrobky společnosti GRENA, a.s. jsou v průběhu výrobního cyklu neustále testovány a srovnávány se špičkovými výrobky nejen z ČR, ale i ze zahraničí. Společnost GRENA, a.s. při výrobě používá strojní zařízení, které je v pravidelných intervalech obměňováno a doplňováno novým zařízením tak, aby finální produkty maximálně splňovaly požadavky zákazníků.

Mezinárodní certifikát ISO 9001:2015, jenž společnost získala v lednu roku 2018, je zárukou prvotřídního provedení výrobků. Certifikací jsme prokázali soulad našeho systému řízení kvality s požadavky mezinárodní normy ČSN EN ISO 9001.

V roce 2020 jsme se přidali mezi dalších více jak 300 českých firem a podniků, které označují své produkty ochranou známkou Český výrobek.

 

Společnost GRENA, a.s. vyrábí:
 

PROTIPOŽÁRNÍ, NEHOŘLAVÉ A ŽÁRUVZDORNÉ DESEKY GRENAMAT
Desky z expandovaného Vermikulitu, anorganického pojiva, případně dřevní hmoty, lze je povrchově upravovat. Vyznačují se vysokou odolností vůči požáru a jeho šíření. Používají se na ochranu lodních konstrukcí (lodní příčky, stěny, stropy a různé interiérové prvky na lodích), stavebních konstrukcí (protipožární příčky, vzduchotechnické potrubí, obklady stěn v únikových prostorách, požární obklady výtahových a instalačních šachet, kouřové zástěny), pro zvýšení požární odolnosti stropních konstrukcí, do krbů a kamen, jako stavební a konstrukční prvek na stavbu krbových plášťů, do protipožárních dveří, jako akustické obklady a panely. 

     
Nehořlavé desky Lodní konstrukce Žáruvzdorné desky      

 

VERMIKULIT
Vermikulit se expanduje v pěti třídách zrnitosti – Micron, Superfine, Fine, Medium a Large. Používá se při samotné výrobě nehořlavých a žáruvzdorných desek Grenamat, v hutnictví na zásypy roztaveného kovu, ve stavebnictví do lehčených a izolačních betonů a omítek, v automobilovém průmyslu na brzdové a spojkové obložení, v zemědělství, zahradnictví aj. Od roku 2005 je firma členem The Vermiculite Association.

   
micron superfine fine medium large

 

KUCHYŇSKÁ DVÍŘKA
Kuchyňská dvířka jsou z MDF desky. plošně frézovaná, povrchově upravená fólií PVC, PP nebo speciální akrylátovou fólií s s vysokým leskem, případně hlubokým matem. Jsou určeny do kuchyní, koupelen, obývacích pokojů i kanceláří. Kombinace 69 dezénů a 23 tvarů uspokojí i ty nejnáročnější z vás! Dřevodezén na zadní straně dvířek v ceně, záruka 5 let!

Kolekce
Dřevodezény
Kolekce
Woodline
Kolekce
Mat / metal
Kolekce
Patina
Kolekce
Lesk
Kolekce
Vysoký lesk
Kolekce
Uni

 

DESKY
Deskový materiál zahrnuje desky Grenagloss (MDF desky zalisované speciální akrylátovou folií s vysokým leskem nebo hlubokým matem, v 17 atraktivních dezénech, vhodné na svislé interiérové plochy jako kuchyně, koupelny, dveře, vestavěné skříně, obklady stěn), foliované desky FFB (dřevotřískové desky povrchově upravené impregnovanou folií, vhodné především pro výrobu dveří) a dekorativní vysoce lesklé obkladové panely do kuchyní Splashback a obkladové panely do koupelen Lustrolite. Jednoduchá instalace, snadná údržba a elegantní povrchová úprava desek Grena – záruka luxusního domova!

tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop