Kategorie sortimentu

Home page

Společnost Grena a.s.

GRENA je tradiční výrobce kuchyňských dvířek a deskových materiálů. Do jeho sortimentu patří kuchyňská dvířkal protipožární, nehořlavé a žáruvzdorné materiály Grenamat, Grenaisol, Grenaboard. Může nabídnout i MDF desky s vysokým leskem a hlubokým matem Grenagloss, foliované desky FFB a také obklady kuchyní Splashback a obklady koupelen Lustrolite.

Kuchyňská dvířka

Kuchyňská dvířka GRENA v kolekci Novinky 2016 představují šest nových dezénů – buk bahenní, buk bělený, linea bílá, buk Aragon, satin bílý a dub horský. Matné fólie GRENA jsou určené pro kuchyňská dvířka i pro interiérové desky Grenagloss, kromě kuchyní se tedy skvěle hodí také do koupelen, na obklady stěn, na dveře, vestavěné skříně a jiné svislé plochy.
Kuchyňská dvířka - ceník

Jak si objednat kuchyňská dvířka

Kuchyňská dvířka GRENA jsou určena jak pro koncové zákazníky, tak pro velkoodběratele.
Pro sestavení vlastní kuchyně na míru využijte našeho konfigurátoru dvířek GRENA. Systém Vás snadno provede výběrem kuchyňských dvířek a jejich komponentů.
Klientská zóna slouží pro velkoodběratele, truhláře či kuchyňská studia. Kuchyňská dvířka je zde možno objednat jednodušším a rychlejším způsobem.

Kuchyně vysoký lesk

Jedinečnou povrchovou úpravu nabízí unikátní obkladové panely Grena Splashback. Nejen kuchyňská dvířka z Greny, ale i další prvky do kuchyně najdete v našem e-shopu.

 

Protipožární desky, protipožární dvířka, vzduchotechnické prvky

Žáruvzdorné desky Grenamat zabezpečují odolnost proti vysoké teplotě do 1300 °C a teplotním šokům. Desky jsou vyrobeny z nehořlavých materiálů, jsou zdravotně nezávadné a neobsahují azbestová, skleněná nebo minerální vlákna. Jsou odolné proti působení CO a CH4 v atmosféře, jsou těžko smáčitelné tekutým hliníkem, kryolity a fluoridy. Protipožární desky mají dostatečnou pevnost a mechanickou stabilitu, vysokou teplotní odolnost a nízkou tepelnou vodivost. Používají se jako izolace vnitřní obkladové desky v kamnech, krbech nebo krbových vložkách či v průmyslu jako izolační obklad vysokých pecí a také jako ochrana plechového vzduchotechnického potrubí a samonosného vzduchotechnického potrubí.

Protipožární desky, nehořlavé materiály

Izolační desky Grenaisol jsou také z nehořlavých materiálů, odolné proti teplotním šokům a mají vysokou izolační schopnost. Desky jsou stálé, nedochází k žádným výparům ani při výpalu. S deskami Grenaisol nejen zdravě a jednoduše postavíte krbový plášť či izolační komory kachlových kamen, ale současně zabezpečíte dostatečnou izolaci. Desky můžeme použít nejen na izolaci zdí za zdroj tepla.

Protipožární materiál

Grenaboard je velmi lehká a pevná nehořlavá deska. Je potažena papírem a certifikovaná ve funkci protipožární membrány pro různé typy stropních konstrukcí, buď zavěšená pod stropní konstrukci nebo přímo na trámovém stropu.

Grenagloss jsou MDF desky jednostranně nebo oboustranně zalisované speciální akrylátovou folií s vysokým leskem tloušťky jeden nebo dva mm. Foliované dřevotřískové desky je možno jednostranně nebo oboustranně povrchově upravit nanesením folie či jiného vhodného materiálu – papír, tkanina, guma, koženka, plastové folie.

 

 

Akustické obklady, nehořlavé materiály

Desky se používají i na akustické obklady. Ty zvuk účinně pohlcují, odrážejí nebo rozptylují. S jejich pomocí dosahujeme v uzavřeném prostoru požadované akustické kvality, zejména snížení doby dozvuku a zlepšení poslechových podmínek.

Akustické obklady - prvky

Jsou kombinovány z vybraných akustických prvků a materiálů, které v navržených sestavách tvoří vlastní interiérové obložení místnosti. Barevnost, typ perforace, druh materiálu obkladu lze vybrat z velkého množství nabízených povrchů.

Kuchyně vysoký lesk

Do kuchyní nabízí GRENA i dekorativní akrylátové panely s vysokým leskem, určené pro obklady interiérových stěn. Obkladové kuchyňské panely Splashback jsou hladké, mají mimořádně vysoký lesk, a současně jsou pevné a tvrdé. Instalace i údržba panelů Splashback je velmi snadná, výsledkem je pak efektní a vkusná jednoduchost.

Lesklé obkladové panely Splashback, matná dvířka Grena i matné desky Grenagloss spolehlivě zútulní Váš domov.

Obkladové panely Lustrolite jsou novinkou nejen v sortimentu naší firmy, ale na českém trhu vůbec. Jedná se o akrylátové panely s dokonalým leskem a zrcadlovým odrazem.
Pro svou vysokou odolnost proti poškrábání a běžným chemickým látkám jsou ideální především pro koupelnové prostory a sprchové kouty, ale díky své nízké hmotnosti najdou své uplatnění jako obklady stěn kdekoli v interiéru a rovněž mohou být použity i jako nábytková dvířka.

 

 

tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop