Kategorie sortimentu

Kdo jsme

Výrobky společnosti GRENA, a.s. jsou v průběhu výrobního cyklu neustále testovány a srovnávány se špičkovými výrobky nejen z ČR, ale i ze zahraničí. Společnost GRENA, a.s. při výrobě používá strojní zařízení, které je v pravidelných intervalech obměňováno a doplňováno novým zařízením tak, aby finální produkty maximálně splňovaly požadavky zákazníků.

Mezinárodní certifikát ISO 9001:2008, jenž společnost získala v prosinci roku 2001, je zárukou prvotřídního provedení výrobků. Certifikací jsme prokázali soulad našeho systému řízení kvality s požadavky mezinárodní normy ČSN EN ISO 9001.

 

Společnost GRENA, a.s. vyrábí:
 

PROTIPOŽÁRNÍ, NEHOŘLAVÉ A ŽÁRUVZDORNÉ DESEKY GRENAMAT
Desky z expandovaného Vermikulitu, anorganického pojiva, případně dřevní hmoty, lze je povrchově upravovat. Vyznačují se vysokou odolností vůči požáru a jeho šíření. Používají se na ochranu lodních konstrukcí (lodní příčky, stěny, stropy a různé interiérové prvky na lodích), stavebních konstrukcí (protipožární příčky, vzduchotechnické potrubí, obklady stěn v únikových prostorách, požární obklady výtahových a instalačních šachet, kouřové zástěny), pro zvýšení požární odolnosti stropních konstrukcí, do krbů a kamen, jako stavební a konstrukční prvek na stavbu krbových plášťů, do protipožárních dveří, jako akustické obklady a panely. 

     
Nehořlavé desky Lodní konstrukce Žáruvzdorné desky      

 

VERMIKULIT
Vermikulit se expanduje v pěti třídách zrnitosti – Micron, Superfine, Fine, Medium a Large. Používá se při samotné výrobě nehořlavých a žáruvzdorných desek Grenamat, v hutnictví na zásypy roztaveného kovu, ve stavebnictví do lehčených a izolačních betonů a omítek, v automobilovém průmyslu na brzdové a spojkové obložení, v zemědělství, zahradnictví aj. Od roku 2005 je firma členem The Vermiculite Association.

   
micron superfine fine medium large

 

KUCHYŇSKÁ DVÍŘKA
Kuchyňská dvířka jsou z MDF desky. plošně frézovaná, povrchově upravená fólií PVC, PP nebo speciální akrylátovou fólií s s vysokým leskem, případně hlubokým matem. Jsou určeny do kuchyní, koupelen, obývacích pokojů i kanceláří. Kombinace 69 dezénů a 23 tvarů uspokojí i ty nejnáročnější z vás! Dřevodezén na zadní straně dvířek v ceně, záruka 5 let!

Kolekce
Dřevodezény
Kolekce
Woodline
Kolekce
Mat / metal
Kolekce
Patina
Kolekce
Lesk
Kolekce
Vysoký lesk
Kolekce
Uni

 

DESKY
Deskový materiál zahrnuje desky Grenagloss (MDF desky zalisované speciální akrylátovou folií s vysokým leskem nebo hlubokým matem, v 17 atraktivních dezénech, vhodné na svislé interiérové plochy jako kuchyně, koupelny, dveře, vestavěné skříně, obklady stěn), foliované desky FFB (dřevotřískové desky povrchově upravené impregnovanou folií, vhodné především pro výrobu dveří) a dekorativní vysoce lesklé obkladové panely do kuchyní Splashback a obkladové panely do koupelen Lustrolite. Jednoduchá instalace, snadná údržba a elegantní povrchová úprava desek Grena – záruka luxusního domova!

 


TERASY GRENADECK
WPC (dřevoplastový) terasový systém pro venkovní plochy Grenadeck, vhodný na terasy, balkóny, prostory kolem bazénů, na zahradní stavby jako pergoly a altány, na rošty do koupelen a saun, jako podlaha do vinných sklípků, přístavní mola, lodní paluby… Dřevoplastová prkna velmi kvalitně nahrazují exotická dřeva, na rozdíl od dřevěných se nemusejí natírat ani napouštět žádnými nátěry nebo speciálními oleji, náklady na konzervaci jsou nulové a jejich povrch zůstává pořád stejný. Jsou lehčí než dřevěná prkna a nenapadnou je dřevokazné houby, řasy ani hmyz. Vzhledově se dřevoplast, někdy nazývaný „umělé dřevo“, skutečnému dřevu velmi blíží.

molo v ČB terasa molo u bazénu terasa molo u jezírka  terasa

 

PLOTOVÉ DÍLCE - GRENAFENCE
WPC (dřevoplastový) plotový systém Grenafence, vhodný zejména na ploty, vrata, ohradníky, zábradlí, zástěny k bazénům, paravány, pergoly, květináče, zahradní nábytek apod. Dřevoplastové plotovky není třeba ošetřovat žádnými nátěry ani laky, není třeba se o ně starat, jsou bezúdržbové. Také nemají žádné suky, otvory po hmyzu ani jiné růstové defekty a jsou oproti dřevu odolnější proti houbám a řasám. Na rozdíl od plastových plotovek vypadají přirozeněji.

 
do oblouku" plot "rovný" plot "zkosený" plot "rovný" plot "rovný"  

 

© Grena a.s., Čs. armády 540, 391 81 Veselí nad Lužnicí, All Rights Reserved. 2016.
Realizace MPresent s.r.o.: tvorba www stránek, redakční systém, e-learning.
tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
cz en ru sp Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Navigace
Kuchyňská dvířka E-shop